• SINUS RINSE doslova znamená OPLACH DUTIN

    Očistná metoda výplachu nosu je používána již celá staletí a stala se rovněž nedílnou součástí moderní medicíny.

  • Prevence je základ

    Pokud se chceme starat o své tělo, musíme se také starat o své dutiny, které jsou jakousi bránou do našeho těla.

Vítejte na stránkách největšího výrobce
nosních proplachů na světě

Společnost NeilMed, patří mezi největší výrobce a dodavatele nosních zvlhčovacích přípravků na bázi soli na světě. Vlajkovou lodí jsou produkty NeilMed SINUS RINSE a NeilMed NasaFlo® Neti Pot. Posláním společnosti je bezpečnost, dostupnost a efektivnost jejich produktů, které pečují o miliony lidí na celém světě. Jsme rádi, že Vám můžeme produkty této společnosti nabídnout i u nás v České republice.

Zdraví

Zdraví se dá definovat několika způsoby. Je to vlastně takový stav fyzické, psychické, sociální a estetické pohody. Někdy se také říká, že zdraví je absence nemoci. Všichni každopádně víme, že je u nás zdraví na prvním místě. No a když ne, tak určitě v ten moment, kdy nás zachvátí nějaká nemoc…

Prevence

Jako nejlepší prevence viróz se osvědčuje vypláchnutí nosu, případně dalších sliznic v ústech a očích. Nejideálnější a tudíž nejprospěšnější je roztok se solí. Solné roztoky neboli „laváže“ jsou používány ke zlepšení průchodnosti dýchacích cest a předcházení nemocí již od nepaměti.

Alergie

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na látky z okolního prostředí, kdy imunitní sytém není schopen rozpoznat a tolerovat neškodné, někdy i tělu prospěšné cizorodé látky (může jít například o potraviny).

Buďte stále v obraze!
Budeme Vás informovat

Maximálně 1x za 14 dní Vás budeme informovat o novinkách ze světa zdraví. Můžete se tak těšit na zajímavé články na téma nosní hygiena. Občas Vás potěšíme dárkem v podobě dárkového poukazu na nákup zboží u některého z našich partnerů. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak Vaše data chráníme. Najdete je ZDE >>